O nas

Od 2009 roku współpracujemy z zespołem doświadczonych inżynierów - projektantów, inspektorów nadzoru, kosztorysantów oraz rzeczoznawców budowlanych. Klientami HOSKA Constructions są Właściciele i Zarządcy obiektów: przemysłowych, mieszkalnych, biurowych i hotelowych oraz firmy budowlane szukające najwyższej jakości ekspertyz, projektów, przeglądów i nadzorów budowlanych oraz szerokiego doradztwa z zakresu Prawa Budowlanego.

Co nas wyróżnia

DZIAŁAMY W OPARCIU O ZASADY ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU (ang. Corporate Social Responsibility):

• Strategia zarządzania, którą przyjęliśmy pozwala minimalizować ryzyko i maksymalizować szansę na powodzenie firmy w długim okresie,

• Prowadzimy działalność w taki sposób, aby zwiększyć jej pozytywny wkład w społeczeństwo,

• W odpowiedzialny sposób traktujemy uczestników procesu rynkowego: klientów i partnerów biznesowych, pracowników, społeczność lokalną,

• Prowadzimy rzetelną komunikację i odpowiedzialne działania marketingowe.

"Misją HOSKA Constructions jest znalezienie spójnego, praktycznego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Inwestora"

Dokładamy najwyższych starań, podpartych wiedzą naszych inżynierów, by rozwiązania proponowane Inwestorowi były spójne, ekonomiczne i dopasowane do jego indywidualnych wymagań.

Niezależnie od tego, czy wykonujemy zlecenie dla Własciciela dużego obiektu przemysłowego, czy na rzecz niewielkiej Wspólnoty Mieszkaniowej, zapewniamy realizację wyznaczonego nam celu terminowo, w ramach założonego budżetu.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy projektantów i inspektorów posiadających uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, a także firmy posiadające ofertę skierowaną do Właścicieli i Zarządców obiektów budowlanych.